O naší společnosti

Společnost Truck Trade, spol. s r.o. která na českém trhu působí již od roku 1994, se zabývá prodejem a servisem nákladních vozidel, prodejem náhradních dílů a poradenstvím v oblasti ekonomiky provozu vozidel.

Od roku 1999 je společnost Truck Trade autorizovaným dealerem vozidel DAF. Centrála společnosti je v Modřicích u Brna a její regionální působnost je na území celé Moravy a Slezska, kde má v jednotlivých krajích své provozovny – a to v Olomouci, Otrokovicích a v Paskově u Ostravy.

Společnost Truck Trade klade velmi vysoký důraz jak na kvalitu poskytovaných služeb, tak především na jejich komplexnost a tím široké uspokojení potřeb svých zákazníků. Tím je dán další směr rozvoje – hledat na trhu další možnosti pro jejich lepší a komplexnější uspokojení.

Vzhledem k tomu, že značka DAF nenabízí plněpohonná vozidla, společnost Truck Trade se stala od ledna 2017 autorizovaným prodejcem vozidel TATRA Phoenix a to pro regiony Jižní Moravy, Olomoucka a Zlínska.

Rozšíření prodeje naší společnosti o vozidla značky Tatra Phoenix bylo logickým vyústěním spolupráce, která se začala psát mezi DAF Trucks NV a TATRA Trucks již v roce 2011, kdy na bázi spolupráce obou automobilek vozidlo TATRA Phoenix vzniklo. Jde o spojení osvědčené pohonné jednotky a kabiny DAF s originálním páteřovým podvozkem TATRA.

Tímto krokem jsme začali být schopni našim stávajícím zákazníkům nabídnout plněpohonná vozidla v konfiguracích od 4×4 po 10×10 s agregáty, které dobře znají a mají je odzkoušené a zároveň oslovit i ten segmet zákazníků, kde jsme dosud se stávajícími vozidly jejich potřeby nebyli schopni uspokojit. A nejde jen o klasická vozidla stavebního sektoru pro kombinovaný provoz silnice/terén, jako jsou sklápěcí vozidla, ale i o tahače sklápěcích návěsů, hákové nosiče nebo například i domíchávače betonových směsí či univerzální dokončovací stroje na podvozku TATRA od renomovaných dodavatelů. Výrobní program Tatry dovoluje postavit i vozidla s vysokou užitečnou nosností pro práci v lomech a na stavbách s převažujícím provozem mimo pozemní komunikace.

Zajímavý je pak i sektor lesovozů pro těžbu a přepravu dřeva a v neposlední řadě vozidla v provedení TATRA Traktor, který těží z možnosti legislativních výhod pro tato vozidla.

Právě díky dlouholetým zkušenostem našich prodejců s vozidly DAF tak můžeme od samého počátku nabídnout vysokou profesionalitu prodeje i návazných poprodejních služeb vozidel TATRA. Autorizovaným servisem vozidel TATRA jsme se stali již v roce 2016.

TRUCK TRADE spol. s r.o.
sídlo: Evropská 677
Modřice u Brna, 664 42

zapsaná v OR KS v Brně,
oddíl C, vložka 16191

základní kapitál: 2.000.000 Kč, splaceno: 100%

IČ: 60717602, DIČ: CZ60717602

Tel.: +420 547 103 611
Tel. servis: +420 547 103 649
trucktrade@trucktrade.cz


ISO 9001:2009
ISO 14001:2005

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce TATRA bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti TATRA.

Kontaktní formulář