REFERENCE

Tatra Phoenix 8×6 – nosič kontejnerů

Pro zákazníka z oblasti zemědělství jsme postavili vozidlo Tatra Phoenix 8×6 s nápravami 1+3 v provedení traktor s nádstavbou Fornal na přepravu kontejnerů.

Tatra Phoenix 6×6 – nosič kontejnerů s hydraulickou rukou

Pro zákazníka zabývajícího se stavbou a montáží vedení vysokého napětí jsme postavili vozidlo Tatra 6×6 480 s nosičem kontejnerů a hydraulickou rukou s možností použití i jako jeřáb.

Tatra Phoenix 4×4 – třístranný sklápěč

Pro brněnského zákazníka z oblasti stavebnictví jsme postavili vozidlo Tatra Phoenix 4×4 s třístrannou sklápěcí korbou.

Tatra Phoenix 6×6 – třístranný sklápěč

Vozidlo Tatra Phoenix s třístrannou sklápěcí korbou, automatizovanou převodovkou Traxon a systémem vážení nákladu zakoupila stavební firma z Brna, která provádí zemní a výkopové práce včetně demoliční činnosti a odvozu a ukládání odpadu. To jsou přesně ty segmenty trhu, kde je Tatra nenahraditelná a jedinečná díky konstrukci výkyvných polonáprav a výborné prostupnosti terénem.

Tatra Phoenix 6×6 530 – třístranný sklápěč s tandemovým vlekem

Pro brněnského zákazníka jsme postavili soupravu TATRA PHOENIX 6X6 530 s nástavbou S3 MEILLER a tandemovým vlekem Meiller. Vozidlo je v modré metalíze a je vybaveno rádiem s DVD Pioneer, ve kterém se promítá zadní kamera vozidla a zadní kamera vleku. Vozidlo má také zábleskové majáky v přední masce, Led majáky na střeše, světelnou rampu Full Led a přídavná couvací světla Led.

Tatra Phoenix 8×8 – stavební stroj

Pro zákazníka z oblasti stavebnictví jsme postavili vozidlo homologované jako stavební stroj v konfiguraci 8×8 s celkovou hmotností 50 tun. Vozidlo je určeno pouze k práci mimo pozemní komunikace, ale může se samo přepravovat po silnici na jiné místo výkonu práce nebo na servisní prohlídky.

Tatra Phoenix Präsident – nosič výměnných nástaveb

Pro zemědělské družstvo jsme připravili vozidlo v limitované sérii President v provedení traktor – nosič výměnných nástaveb včetně hydraulické ruky za kabinou. Díky na podvozku integrovaným hydraulickým válcům si umí řidič sám bez pomoci jeřábu vyměnit nástavby na vozidle.

Tatra Phoenix 6×6 s rámem ROPS

Přestavba standardního 3 stranného sklápěče 6×6 na provedení traktor – nosič výměnných nástaveb.

TATRA Phoenix 10×10 – pracovní stroj

TATRA Phoenix 10×10 slouží jako pracovní stroj – 60 tun celková hmotnost, nikoliv do běžného provozu. Nad kabinou je masivní rám ROPS/FOPS – ten je mohutný, plný a chrání kabinu i proti padajícímu nákladu a kamení. U provedení traktor je obdobný rám (ale pouze ROPS), který nemá výplň a slouží pouze k ochraně posádky a kabiny při převrácení.

Tatra Phoenix 4×4 – nosič kontejnerů a hydraulický jeřáb

Stavební společnosti jsme předali speciál Tatra Phoenix 4×4 s hákovým nosičem kontejnerů (pro kontejnery do 5 m délky), jeřábem FASSI 185, motorem MX11 – 400 koní a převodovkou ZF 16 manuál + 2 stupňový sestup.
Provozní hmotnost prázdného vozu bez řidiče, nafty a kontejneru 10.760 Kg – čili uveze cca 6 tun čistého nákladu na kontejneru.

Předání vozidel TATRA PHOENIX v limitované edici PRÄSIDENT

Vozidla TATRA PHOENIX v limitované edici PRÄSIDENT v provedení jednostranný sklápěč s nástavbou VS Mont. Podvozek v konfiguraci náprav 8×8, pohon zajišťuje motor výkonu 340 kW (460 koní ) přes 16 stupňovou automatizovanou převodovku AS-Tronic a dvoustupňovou přídavnou převodovku Tatra.

Předání vozidla TATRA Phoenix 6×6 společnosti TERRABAU s.r.o.

V červnu 2017 jsme předali stavební společnosti vozidlo TATRA Phoenix 6×6 EURO6 s třístrannou sklápěcí nástavbou, motorem MX13 – 340kW a 16st.manuální převodovkou ZF.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce TATRA bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti TATRA.

Kontaktní formulář