REFERENCE

Tatra Phoenix 8×8 jako stavební stroj

Pro zákazníka Lom ROSA jsme postavili vozidlo homologované jako stavební stroj v konfiguraci 8×8 s celkovou hmotností 50 tun. Vozidlo je určeno pouze k práci mimo pozemní komunikace, ale může se samo přepravovat po silnici na jiné místo výkonu práce nebo na servisní prohlídky.

Tatra Phoenix Präsident jako nosič výměnných nástaveb

Pro zemědělské družstvo jsme připravili vozidlo v limitované sérii President v provedení traktor – nosič výměnných nástaveb včetně hydraulické ruky za kabinou. Díky na podvozku integrovaným hydraulickým válcům si umí řidič sám bez pomoci jeřábu vyměnit nástavby na vozidle.

Tatra Phoenix 6×6 s rámem ROPS

Přestavba standardního 3 stranného sklápěče 6×6 na provedení traktor – nosič výměnných nástaveb. V detailu rám ROPS

TATRA Phoenix 10×10 jako pracovní stroj

Pro našeho zákazníka jsme nachystali speciální vozidlo TATRA Phoenix 10×10. Vozidlo bude používáno jako pracovní stroj – 60 tun celková hmotnost, nikoliv do běžného provozu. Nad kabinou je masivní rám ROPS/FOPS – ten je mohutný, plný a chrání kabinu i proti padajícímu nákladu a kamení. U provedení traktor je obdobný rám (ale pouze ROPS), který nemá výplň a slouží pouze k ochraně posádky a kabiny při převrácení.

Tatra Phoenix 4×4 s nosičem kontejnerů a jeřábem

Společnosti Elpremont jsme předali speciál Tatra Phoenix 4×4 s hákovým nosičem kontejnerů (pro kontejnery do 5 m délky), jeřábem FASSI 185, motorem MX11 – 400 koní a převodovkou ZF 16 manuál + 2 stupňový sestup.
Provozní hmotnost prázdného vozu bez řidiče, nafty a kontejneru 10.760 Kg – čili uveze cca 6 tun čistého nákladu na kontejneru.

Předání vozidel TATRA PHOENIX v limitované edici PRÄSIDENT

V pátek 1. 9. 2017 jsme předali krásná vozidla TATRA PHOENIX v limitované edici PRÄSIDENT společnosti ADOS TRANS, s.r.o..
Vozidla jsou v provedení jednostranný sklápěč s nástavbou VS Mont. Podvozek v konfiguraci náprav 8×8, pohon zajišťuje motor výkonu 340 kW (460 koní ) přes 16 stupňovou automatizovanou převodovku AS-Tronic a dvoustupňovou přídavnou převodovku Tatra. Přejeme ať výborně slouží v náročném terénu i na silnici.

Předání vozidla TATRA Phoenix 6×6 společnosti TERRABAU s.r.o.

V červnu 2017 jsme předali stavební společnosti TERRABAU s.r.o. vozidlo TATRA Phoenix 6×6 EURO6 s třístrannou sklápěcí nástavbou, motorem MX13 – 340kW a 16st.manuální převodovkou ZF. Přejeme ať výborně slouží.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce TATRA bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti TATRA.

Kontaktní formulář